Forum k Photofiltre

Photofiltre => Problémy => Téma založeno: Maw 12. 04. 2017, 19:07:23Název: Restar
Přispěvatel: Maw 12. 04. 2017, 19:07:23
Vážení přátelé,
po dlouhém čase se vracím zpět k Photofiltre, kde vše u mě začalo. Takže pokud budete potřebovat poradit, budu sem chodit a určitě se budu snažit poradit.
Je mi líto, že tento web upadá víc a víc. Pořád si myslím, že je mnoho lidí, co chtějí tvořit a Photofiltre je geniální ve své jednoduchosti právě pro úplné začátečníky.
Byl bych rád, kdyby jste udělali odkaz třeba na Vašem Facebooku, Twiteru, Coogle + . . .  Opravdu by byla velká škoda poslat tohle celé do internetového důchodu.

Mějte se krásně

Maw


Název: Re: Restar
Přispěvatel: starypes 09. 09. 2017, 04:14:54
Děkuji za Vaši snahu, program je to opravdu velmi dobrý, také je mi líto, že se tu moc neděje.
Přesto, kdykoliv se sem podívám, je tu několik neregistrovaných návštěvníků, takže Vaše práce jistě má smysl.
     Přeji vše dobré.


Název: Re: Restar
Přispěvatel: Lord_Radim 03. 11. 2017, 00:45:25
Občas jsem tu vkládal vlastní výtvory ale nikoho to asi moc nezajímalo a moc lidi tu opravdu nechodilo, takže jsem tu přestal chodit i já :(


Název: Re: Restar
Přispěvatel: Skupca 03. 12. 2017, 15:47:42
 ;D Koukám, že nejsem sama, kdo chodí nakukovat a pídí se po nějaké aktivitě  :) Ráda tě vidím, Maw ;) Musím se přiznat, že čarování s obrázky v PhotoFiltre se dostalo na samý okraj mých aktivit, teď hlavně fotím a fotky upravuju jinde. Nicméně sem velmi ráda zaběhnu a jsem i ochotna si oprášit znalosti, protože jsem stejného názoru, byla by škoda tohle fórum pohřbít. Obávám se ovšem, že o tenhle jednoduchý editor (mluvím o verzi 6.xx ) zájem poklesl trvale, dneska se bez vrstev "nikdo neobejde"... My sice víme, že to úplně není pravda, ale... I většina dotazů, které jsem při posledních návštěvách zaznamenala, se týkala spíše PhotoFilter Studia...