Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: hasič  (Přečteno 2618 krát)
nor.man
Full Member

« kdy: 10. 02. 2008, 13:02:14 »

* hasič.jpg (57.62 KB - staženo 249 krát.)
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 10. 02. 2008, 15:34:22 »

Dostáváš se do fotograficky velmi zajímavých míst, jen je bohužel nevidíš. V pravém horním rohu jsi nechal nějaké torzo, poklop kanálu má divný ořez a hlavně - mělo to být na šířku s větším záběrem děje kolem. Pak by z toho byla úžasná reportážní fotka.

Maw   :cool:
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #2 kdy: 10. 02. 2008, 15:53:07 »

Úsměv jsi dobrej,já bych asi tu pohotovost neměla...a asi bych se bála,aby si na mně někdo neotevřel ústní dutinu...Vyplazuji jazyk:D
Zaznamenáno
nor.man
Full Member

« Odpověď #3 kdy: 11. 02. 2008, 12:17:26 »

Maw: Toho pravého horního rohu sem si všiml, už ho mám opravený pomocí klon.štětce. No v huti jsou zajímavá místa (mě osobně se líbí vysoké pece, ocelárna atd...jsou to úchvatné provozy), jen mít stále u sebe foťák a čas fotit, což většinou bohužel není...prostě přestat s veškerou započatou prací a vyjet do 2 minut a přitom ještě myslet na foťák (i když visí na stejném věšáku jako zásahové oblečení) moc nejde.

Skupca: No já bych se toho nebál. Jsem jeden ze zasahujících. Jednalo se o zásah, kdy čidlo elektrické požární signalizace hlásilo požár. Vyhlásili to zrovna když jsme prováděli na stěně lezecký výcvik, takže jsem měl u sebe foťák. No a část družstva šla do kanálu na průzkum, prověřit jestli tam hoří nebo ne...tak jsem udělal pár cvaků...až na stanici jsem se pořádně koukl na ty fotky...a ta se mi obzvlášť líbila. Podotýkám, že my máme kartu, která opravňuje fotit v podniku. Jinak by se jednalo o průmyslovou špionáž:-D
Zaznamenáno
nor.man
Full Member

« Odpověď #4 kdy: 11. 02. 2008, 12:22:36 »

Nová chemie...jen na ukázku co se nachází na druhé straně cesty. Nakloněné věže, zavazejicího zrcátka, špatného ořezu sem si vědom. Jedná se jen o takový cvak.

* nová chemie.jpg (59.73 KB - staženo 222 krát.)
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #5 kdy: 11. 02. 2008, 12:28:48 »

Ta druhá fotka má sice své mouchy, ale pohled je to zajímavý. A i ta sépie tomu dle mě svědčí... Určitě nám ještě něco ukaž (my nejsme průmysloví špioni, tak toho nezneužíjem;) )
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Ludek
Hero Member

« Odpověď #6 kdy: 11. 02. 2008, 22:38:35 »

Tá veža sa dá ale zrovnať aj v PF:eureka:

[Upravil dne 11-2-2008   Ludek]
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk