Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Galerie «  (Moderátor: Jitkara)Veselé velikonoce
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Veselé velikonoce  (Přečteno 3378 krát)
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« kdy: 22. 03. 2008, 16:27:43 »

* Přání1.jpg (59.9 KB - staženo 379 krát.)
Zaznamenáno
Jana
Hero Member

« Odpověď #1 kdy: 22. 03. 2008, 17:59:06 »

Díky ani se mi nechce věřit tolik barev a motýlků byl jste to určitě Vy ?:eureka:
Zlatý déšť bohužel zvadl to není výmluva ale jsem z toho smutná vůbec mi to nejde,viděla jsem teď na ST fotky ze zrcadlovky paráda,takže jsem možná udělala chybu s výběrem:(

Zdravím a přimnlouvám se za více dílek tady Úsměv
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #2 kdy: 22. 03. 2008, 18:48:34 »

To Jana:
ano i mě tolik barev překvapilo. Ale jsou to velikonoce a k těm patří barva. I když je umím i temné jako noc s nádechem zaschlé krve . . .
Co se vašeho focení týká tak si myslím, že vám  nákup zrcadlovky přinese zklamání. Fotoaparát je jen prostředek, to co dělá obraz obrazem je vaše vidění světa. Moje rada je jednoduchá. Choďte na výstavy, zajděte se podívat do muzea na staré mistry a sledovat jak malovaly barvy, stíny, kompozice. Najděte se na netu jména významných světových fotografů a podívejte se jak fotí oni. Kopírujte co se vám líbí, ale vkládejte do toho svého ducha. ve fotografii platí, že jste omezena jen vlastní fantazií, což platí ve výtvarném úmění obecně. Najděte si téma a zkuste ho ztvárnit jak barevně tak černobíle. Hrajte si, projděte se po ulici a foťte co vás napadne - dodavatele zeleniny, strážníka na křižovatce, japonského turistu. Hledejte témata, to je jediná cesta jak se posunout dál.

S úctou Maw  :cool:
Zaznamenáno
Ludek
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 23. 03. 2008, 18:01:21 »

Maw-skoro by som povedal že také farby robili tvoje deti:D
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #4 kdy: 23. 03. 2008, 18:44:54 »

:bounc: huráááááá,barvičkyyyyyyy!!!super,a při tom počasí obzvlášť přívětivý pohled...i když je tedy pravda,že jsem musela zkontrolovat autora,jestli jsem se nepřekoukla...MrknutíSmích (nic ve zlém,ale tohle se nedalo nekomentovat...MrknutíÚsměv)
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #5 kdy: 24. 03. 2008, 10:21:33 »

To Ludek: děti už jsou trošku velké (24/17), takže tyto barvy jsou moje Vyplazuji jazyk.
To Skupca: Kreativita se to celé jmenuje.  U fotek mám léty vyfocený "rukopis", ale u výtvarky se řídím momentální náladou.
Ale celkově mě těší, že vás dokážu ještě stále překvapit.

Maw  :cool:
Zaznamenáno
Jana
Hero Member

« Odpověď #6 kdy: 24. 03. 2008, 11:15:52 »

Ne je to moc veselý ale vadi mi že jsou motýlci jedni vlevobok a druhý vpravobok ale byl to asi záměr :eureka:
Zaznamenáno
Ludek
Hero Member

« Odpověď #7 kdy: 24. 03. 2008, 13:25:20 »

Maw- tak potom vzhladom na to že viac tvoríš dark,tvoja nálada je málokedy veselá.Položím ešte jednu otázku,nemusíš však odpovedať.Nepije ti krv manželka?Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #8 kdy: 24. 03. 2008, 14:12:32 »

To Ludek:
Rád odpovím. To že mám rád dark art nemusí být obrazem duše, ale bývá to tak. To ale neznamená, že bych byl nějakým zatrpklým pesimistou. Je to jen moje výtvarné vidění světa. A že by mi pila krev moje žena? No to ani náhodou. Je to ten nejlepší parťák, jaké ho si dovedu představit.

Maw  :cool:
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: