Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Portrét  (Přečteno 3082 krát)
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« kdy: 13. 08. 2008, 20:11:14 »

Potřebuji vědět co si o takovém snímku myslíte. Takže když se podíváte napište váš komentář. Hodně mi to pomůže, protože potřebuji zpětnou vazbu.

Díky  

Maw  :cool:

* 1b.jpg (59.21 KB - staženo 351 krát.)
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #1 kdy: 13. 08. 2008, 21:24:56 »

Barevnost se mi hodně libí, ale slečna  míň. Asi za to může to druhé oko (problém s dioptrickými brýlemi) A pak ten šedý "knírek" pod nosem taky ruší.
Pokud jsi myslel to velké zesvětlení ve tváři, tak to mi u téhle fotky nevadí.

[Upravil dne 13-8-2008   Jitkara]
Zaznamenáno
Jana
Hero Member

« Odpověď #2 kdy: 14. 08. 2008, 06:20:41 »

Jestli tedy můžu-tak mi vadí ten stín na pravém oku pod brýlemi a vůbec to fialové před tváří,jinak to světlé je pěkné:eureka:
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #3 kdy: 14. 08. 2008, 07:28:17 »

Díky za názory. Jsem si vědom některých nedostatků, ale co nějak neumím vyřešit je problém dioptrických brýlí. Schválně jsem jí je nechal a zkoušel jsem to ze všech stran a vždycky se mi něco nezdálo . . . Něco asi úplně nejde.
Zesvětlení a celkové odbarvení byl prvotní cíl. Je ale pravda, že pokud používáte LCD monitor tak podání barev bývá poněkud problematické. Holt to není klasická fotografie ale jen shluk digitálních dat. Pro úpravy fotek mám klasický monitor nakalibrovaný a tam se obvykle velmi přiblížím realitě, případně tomu co si právě představuji.

Ještě jednou díky za názory a pokud budete mít návrh jak se vypořádat s brýlema tak sem s nimi.

Maw   :cool:

PS: foceno venku v protisvětle s dobleskem externím bleskem přes softbox. Postprodukce je dělána v Adobe Photoshop CS3.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: