Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Jen tak « Pokec «  (Moderátor: Jitkara)Díky za registraci!
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Díky za registraci!  (Přečteno 6332 krát)
sampa
Sr. Member

« kdy: 22. 01. 2006, 09:16:30 »

Nedávno jsem objevila vaše PFS a musím říci, že dost času trávím čtením všech odkazů, hl. francouzských, které jsou velmi zábavné a někdy opravdu podívaná pro oči. Vidím, že je zahájena 4. desítka věrných - je to fajn, že tyto stránky přitahují. Na přivítanou posílám Eiffelovku v zimním oblečení.
Zaznamenáno
sampa
Sr. Member

« Odpověď #1 kdy: 22. 01. 2006, 09:30:56 »

To jsem zase já, sampa, nikde jsem zase nenašla, jak vkládat foto.
Zaznamenáno
SuE
Full Member

« Odpověď #2 kdy: 22. 01. 2006, 11:34:21 »

Vítej :-)

fotky se dají vkládat jen do sekce Galerie a Užitečnosti, max velikost je 60k. Dole u příspěvku by mělo být vidět tlačítko "PROCHÁZET" a tam se pak dá přímo z vašeho počítače  vložit fotka. (nedávat náhled - při něm to zmizí)

[Upravil dne 22-1-2006   SuE]
Zaznamenáno
K.R.istýna
Newbie
*

« Odpověď #3 kdy: 04. 09. 2006, 10:09:00 »

Zdravím všechny.Náhodou jsem se dostala na vaše stránky,koukám na ty úžasný obrázky a pomalu vzdávám pokusy:(.Mám malé děti a hrozně ráda je fotím,ale chtěla bych umět i úpravu fotek.Projíždím vaše rady,ale zatím zvládám jen základy.Moc se mi líbí fotky od SKUPCA.Snad se k tomu taky nakonec dostanu.Díky.Úsměv
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #4 kdy: 04. 09. 2006, 11:00:35 »

Nevzdávej to, to se naučíš, není to tak těžké;)
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
sampa
Sr. Member

« Odpověď #5 kdy: 04. 09. 2006, 18:00:28 »

To K.R.istyna: jak říká zdenekh, nevzdávej to. Úprava fotografií a vytváření vlastních grafických výtvorů je moc fajn a kdo tomu podlehne, je to jako droga. Podle postupů, které jsou uvedeny v tomto fóru se toho hodně naučíš. Ale chce to opravdu hoooodně trpělivosti, ne vše se zadaří napoprvé a hodně času u počítače. takže do toho!!!Pro začátek stačí pár dobrých návodů, které tady uveřejnila Jitkara ve fóru.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: