Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)Zlatý efekt písma
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Zlatý efekt písma  (Přečteno 4304 krát)
Jirka.
Newbie
*

« kdy: 06. 02. 2006, 19:18:24 »

Ahoj, jsem rád, že jsem našel tento program, ale při zkoušení co všechno dovede,jsem narazil na problém  při zkoušení "Zlatý efekt písma"  a to  dostanu se až do C3.vlnky a  u C4. přilepit vybraný text - menu: výběr/zobrzit
výběr  mám toto nefunkční. Poradí někdo, kde dělám chybu a nebo něco chybí v návodu. dík Jirka.
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #1 kdy: 06. 02. 2006, 21:48:26 »

Jak jsem se dívala do návodu, tak asi problém bude v tom, že si výběr chceš nechat zobrazit v kopii obrázku = jiném než jsi ji skryl, musíš pokračovat v originále.
Zaznamenáno
Jirka.
Newbie
*

« Odpověď #2 kdy: 07. 02. 2006, 18:11:14 »

Díky, ale jsem asi natvrdlý, protože mi to ani tak nevychází jak je to v ukázce. Jirka
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 07. 02. 2006, 19:59:08 »

Tak jsem to projela krok za krokem a máš pravdu. Potřebuješ vložit tvar do kopie. V bodě C4 máš dvě možnosti
1.  znovu použiješ nástroj Písmo -  viz. B1
2.  použiješ Výběr - Vložit tvar a tak to bylo asi myšleno Mrknutí, proč jinak by se B2 kopíroval
Teď už to snad bude OK.
Zaznamenáno
Jirka.
Newbie
*

« Odpověď #4 kdy: 08. 02. 2006, 20:53:51 »

Ještě jednou díky, teď už mi to funguje, ale ještě při C4, když se to aktivuje jako B1, musí se tam znova napsat  text. Teď něco k sobě, jsem důchodce, který celý život fotografoval ( od svých 14 let)  a pořídil si počítač spolu z digitálním fotoaparátem a zkouší co se všechno dá dělat. Zatím zjišťuji, že hodně a lehčeji než ve fotokomoře.  Ještě jednou díky a já se určitě ozvu při dalších problémech a až se neco trochu naučím pošlu do galeri fotku. Jirka
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #5 kdy: 09. 02. 2006, 15:42:33 »

Rádo se stalo a omlouvám se za tykání Smutek
A "šílené" důchodce tohoto typu znám, má máti si na důchod pořídila vlastní web a nedávno oslavila 10 000 návštěvníka. Takže s chutí do toho! Smích
Zaznamenáno
sampa
Sr. Member

« Odpověď #6 kdy: 10. 02. 2006, 19:39:24 »

Zdravím tímto tvojí maminku, určitě dělá taková krásná dílka, jako fr. důchodci- obdivuji je. Možná, že za pár let budu taky taková šťastná babička a obšťastňovat své okolí pěknými obrázky. Ale chce to hodiny a hodiny práce, neboť těch návodů tam jsou snad stovky. Určitě by tvojí mamince nevadilo, kdybys nám umožnila vstoupit do její galerie!?!
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #7 kdy: 10. 02. 2006, 23:03:38 »

My si každá hrajeme jinak Smích , máti maluje na hedvábí.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: