Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)Foto Mozaika
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Foto Mozaika  (Přečteno 4853 krát)
Milan
Newbie
*

« kdy: 15. 04. 2005, 00:02:28 »

Dneska jsem samej dotaz tak bych se zepta na program foto mozaika . Je to samostatný program nebo sučást Photofiltre Studio. Zaujalo mě to na domovské stránce PF.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #1 kdy: 15. 04. 2005, 08:13:36 »

je to samostatný program ale nezkoušela jsem, proslídím
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #2 kdy: 15. 04. 2005, 09:00:19 »

Na ukázce na WWW je vidět, k čemu slouží - vybraný obrázek (na ukázce oko) "poskládá" z miniatur jiných obrázku. Ty miniatury jsou čtvercové a PhotoMosaic je tónuje do různých odstínů (je to dobře vidět na zvětšených výřezech).
Viděl jsem tímto způsobem udělané puzzle a vypadalo to dost dobře.
Miniatury jsou součástí programu, ale dají se stahovat další. Odkaz je v sekci Download úplně dole.
Bohužel je prográmek ve francouzštině - ale je tak jednodchý, že by to nemuselo vadit (já jsem se tím proklikal metodou pokus-omyl).
Zaznamenáno
Milan
Newbie
*

« Odpověď #3 kdy: 15. 04. 2005, 19:38:45 »

Dík za vysvětlení ,jelikož jsem osoba bez jazykového vybavení jsem vděčný za každý překlad a radu . Milan
Zaznamenáno
Milan
Newbie
*

« Odpověď #4 kdy: 22. 04. 2005, 20:07:25 »

Tak už jsem tento prográmek odzkoušel a je celkem fajn.Upravil jsem si s ním pár fotek i obrázků .Nějaký bych poslal ,ale jak a kam.Svůj webík nemám.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #5 kdy: 22. 04. 2005, 20:13:24 »

Do sekce galerie je můžeš normálně přidat jako přílohu příspěvku. Dole je okénko "Procházet", tam  si rozklikej cestu k obrázku u sebe na disku  a on se vloží do databáze (nedělej náhled - zapomene to pak tu cestu a nic se neuloží .. grr). Je tu omezení velikosti přílohy na 60K . Budeš to muset případně trošku zmenšit nebo zhoršit kvalitu. Do jednoho příspěvku se dá dát jen jeden obrázek, klidně ale udělej několik příspěvků za sebou do jednoho tématu

Docela by mě to zajímalo, jak to vypadá, tak neváhej Úsměv
SuE
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: