Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)odstranění textu
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: odstranění textu  (Přečteno 9705 krát)
lusajda
Newbie
*

Email
« kdy: 30. 09. 2009, 18:48:01 »

chtěla bych odstranit text z obrázku, ale nevím jak na to. Mohl by mi někdo prosím poradit? Chtěla bych, aby obrázek zůstal celý a neporušený, akorát bez textu.

Omlouvám se, pokuď tu již toto téma existuje
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 01. 10. 2009, 14:03:03 »

No v podstatě není moc možností. Tou jednodušší je ta, kdy je obrázek uložen jako "vrstvy" a pak stačí "textovou vrstvu" smazat a je problém vyřešen. Tou druhou možností je použití klonovacího razítka. Jako všechno má i tvůj problém "ALE". Pokud je text v obrázku rozsáhlý a obrázek není složen z vrstev je šance na kvalitní výsledek v podstatě nulová. Jestli je text malý a někde "šikovně" umístěný, klonovací razítko by mohlo pomoci problém vyřešit.
Asi jsem tě nepotěšil, ale tak to někdy chodí.

Maw Valím oči! Super!
Zaznamenáno
lusajda
Newbie
*

Email
« Odpověď #2 kdy: 01. 10. 2009, 17:14:30 »

potěšil, myslím si, že by jeden z těchto dvou způsobů měl funguvat. Jen bych potřebovala menší návod jak na to, protože zas tak dobře se ve photofiltru nevyznám. Byla bych za to moc vděčná Úsměv
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #3 kdy: 02. 10. 2009, 15:46:33 »

Tady je jeden návod, co jsem našel. Nelekej se naprosto infantilního vzhledu webu (ještě teď mám husí kůži), ale informace na první pohled smysl dávají.

http://kikini11blogisek.blog.cz/0906/jak-vkladat-obrazek-pomoci-klonovaciho-razitka

Maw
Zaznamenáno
lusajda
Newbie
*

Email
« Odpověď #4 kdy: 02. 10. 2009, 16:53:04 »

ten návod je dobrý, určitě ho využiji, ale neřeší můj problém, jak odstanit text z obrázku
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #5 kdy: 02. 10. 2009, 17:25:08 »

myslím, že řeší Úsměv
můžeš sem obrázek vložit, ať to zkusíme
Zaznamenáno
lusajda
Newbie
*

Email
« Odpověď #6 kdy: 02. 10. 2009, 19:46:37 »

po několika pokusech jsem zjistila, že tohle je vážně řešení, sice sem tam je obrázek trochu rozmazaný a nepřesný, ale tohle se dá zamaskovat Úsměv

takže děkuji za pomoc Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: