Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)Čeština do programu
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Čeština do programu  (Přečteno 3003 krát)
KarinAl
Newbie
*

« kdy: 10. 01. 2010, 20:04:08 »

Prosím o radu - nainstalovala jsem do PC PhotoFiltre, ale netuším, jak angličtinu změnit na češtinu - když stáhnu češtinu, program se mi otvírá jako obrázek  (což je evidentně blbost ... ). krom toho je v ZIP formátu a já bych tedy měla mít nějaký unZip, ne ? jsem v tomhle šílený laik (to je asi dost patrné ...), budu maximálně vděčná za každou (velmi polopatistickou) radu !!!!!!
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 11. 01. 2010, 11:03:17 »

ZIPový program si stáhneš třeba tady:=zip&g[oz]=4.65]http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/7zip/?g[hledano]=zip&g[oz]=4.65Ze stránek programu stáhneš Zazipovanou češtinu. Rozbalíš si ji a vše co se ti po rozbalení objeví překopíruješ do složky programu, kterou máš někde v ProgramFiles. Pak Photofiltre vypneš a po nové startu by už na tebe mělo mluvit česky.
Tady na foru je problém instalace češtiny a nebu plug-inů popsán mnohokrát. Stačí si forum pročíst.

Maw  Valím oči! Super!
Zaznamenáno
KarinAl
Newbie
*

« Odpověď #2 kdy: 11. 01. 2010, 13:47:22 »

MAW - strašně MOC děkuju, už jsem to zvládla a omlouvám se, že jsem tedy znovu zadala dotaz na již vyřešené téma, ale zkoušla jsem zadat do vyhledávače "čeština" a nic moc mi z toho nevyskočilo .....
Děkuju, děkuju, děkuju !!!!!!!!!!!
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: