Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)download
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: download  (Přečteno 4383 krát)
peekaa
Newbie
*

Email
« kdy: 26. 05. 2013, 18:47:27 »

Bylo by fajn, kdyby na webu http://photofiltre.suewebik.net/ byla přímo sekce Download, kde by byly přímé odkazy na stažení jak free verze i češtiny ze Slunečnice nebo odjinud, tak klidně i Studia. Jinak mají začátečníci dost těžkou pozici, se všemi těmi odkazy proklikat. Díky tedy za ostatní.

Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #1 kdy: 13. 12. 2013, 08:53:05 »

tak mám pocit,že kdo chce najít najde,a od dob strýce google všechno najde i totální lama...SuE už tímhle fórem a založením českého webu o Photofiltre udělala strašně moc...netřeba ji prudit ptákovinama Mrknutí
Zaznamenáno
peekaa
Newbie
*

Email
« Odpověď #2 kdy: 13. 12. 2013, 09:18:17 »

Prudit ptákovinama? Neřekl bych. Jednak tedy odpovídáte na půl roku staré téma. No ale když to chcete vědět: učím na škole, tak zažívám dnes a denně, v období výuky photofiltre, že prostě žáci mají problém tu češtinu najít. Jasně že se dá vždycky říci "kdo chce, tak najde", ale to přeci není řešení. Já nikomu neubírám žádné zásluhy nebo tak něco, rozhodně je tady vidět hodně práce, ale to neznamená, že se nemůže něco vylepšit....

Podle mě by měla být sekce Download, kde bude jasně zřetelně vidět odkazy na Photofiltre zdarma + čeština, a na Photofiltre placený + čeština. Jen názor, nic více :-)
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 09. 01. 2014, 08:57:22 »

Nějak mě nenapadlo se u dotazu podívat na datum,ale vzhledem k mé dlouhodobé neomluvené absenci zde je to asi pochopitelné Mrknutí .Teď jsem vlezla kvůli ověření na "stahuj.cz",kde jsem našla přímý link na program,i na češtinu do něho bez velkého hledání. Je pravda,že tady by to bylo tak nějak pohodlnější,nicméně co se týká proklikání se k downloadu tady nebo tam,bude to asi hodně podobné.Mám také neodbytný pocit,že prostor zde je zcela určitě limitován,už kvůli doporučení od autorky fóra k linkování obrázků určených sem z jiných prostor.Řešením pro vaše potřeby by bylo ujmout se nějakého free prostoru (třeba k účtu na seznam.cz se určitě přidával prostor na swebu,ale už jsem to dlouho nepoužila,nevím jak jsou na tom dnes),stáhnout instalačky a nabídnout je žákům linkem třeba na školním webu.Pak si zajistíte,že bude link pořád funkční a "cesta" nedaleká Úsměv

http://www.stahuj.centrum.cz/?g=Photofiltre&g[f_licence]=Freeware
« Poslední změna: 09. 01. 2014, 09:00:19 od Skupca » Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #4 kdy: 09. 01. 2014, 09:03:18 »

hmmm....přímé linkování tady jaksi nefunguje,ale možná to bude chyba na "stahuj"...
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: