Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)pludiny
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: pludiny  (Přečteno 6891 krát)
Anonymous
Host
« kdy: 22. 08. 2006, 15:15:32 »

aHOJKY MUŽE MI TU NĚKDO POPSAT KROK PO KROKU JAK DOSTAT PLUGINY DO PHOTOFILTRE ASI JSEM TELE A NECHAPU TO ALE JSEM SAMOUK A MOC SE V TOM NEVYZNÁM IKDYŽ MI PAR LIDÍ UŽ DOBŘE RADILO PROSTĚ JSEM TELE A NEUMÍM TO DĚKUJI
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #1 kdy: 22. 08. 2006, 15:46:56 »

tohle jsi četl? http://photofiltre.suewebik.net/pluginy.html ?
 v kterém kroku začínají problémy?
A prosím, nepoužívej velká písmena na text, špatně se to čte.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #2 kdy: 03. 09. 2006, 19:48:22 »

dobrý den, můžu se přidat s problémem?
Mám v PC stažené pluginy, ale nejdou mi zobrazit.Hlásí mi to, že soubor pfl, nejde otevřít.Jsem naprostý začátečník a nevím proč. Ani ty Zásuvné moduly mi nejdou použít ...
Zaznamenáno
sampa
Sr. Member

« Odpověď #3 kdy: 03. 09. 2006, 20:31:02 »

Kdyby jste se "anonymové" přihlásili, lépe by se nám odpovídalo.:eureka:
Zaznamenáno
sampa
Sr. Member

« Odpověď #4 kdy: 03. 09. 2006, 20:35:19 »

http://photofiltre.suewebik.net/forum/viewthread.php?tid=138

Tady jsou nějaké rady, možná, že ti to pomůže. Nejsi jediný, kdo se setkal s tímhle problémem.Mrknutí
Zaznamenáno
SuE
Full Member

« Odpověď #5 kdy: 04. 09. 2006, 21:03:18 »

sampa: tady v sekci problémy je anonymní přihlášení povoleno schválně, aby se lidi mohli rychle zeptat, i na maličkosti.
Spoustu lidí to totiž odradí, když se musí přihlašovat kvůli jedné otázce.
V ostatních sekcích už anonymní příspěvky povoleny nejsou.

Problém s pfl:  takže jsi stáhl pluginy a rozbalil je do adresáře photofiltre/plugins?  vidíš je tam?  
Samotný soubor .pfl otevřít nejde, musí se otvírat z Photofiltre - z příslušného menu - většinou je to menu Filtry/zásuvné moduly nebo nástroje/zásuvné moduly.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #6 kdy: 02. 11. 2006, 14:23:52 »

Stáhla jsem si pluhin na ty uhnuté rohy, Curl neco.v zipu se mi objeví jen text readme.Když si najdu Photofiltre\plugin, tak tam nic nemám.jen textový dokument.Stahuju normálně.Stáhnou, uložit na disk,otevřít v zip, a tam je jen ten redme.Dělám něco špatně?
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #7 kdy: 07. 12. 2006, 21:42:18 »

Divné... Zrovna Curl má v ZIPu jen vlastní plugin (přípona PFL), žádné readme u něj není...
Odkud to stahuješ? Já to teď zkoušel a funkce 100%:
http://plugins.photofiltre.free.fr/plugins/Corne.zip
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #8 kdy: 23. 12. 2006, 22:05:19 »

Už mi to holky poradily.Já to jen stáhla, ale to se musí pak v tom zipu extrahovat do filtre.Já to vžda jen otevřela, ale nevěděla, co dál.Už je to OK.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #9 kdy: 30. 12. 2006, 22:06:12 »

Jedna snad (snad) dost univerzální rada:
pokud jste instalovali PhotoFiltre na přednastavené místo (C:\Program Files\PhotoFiltre), dají se na adrese níže stáhnout pluginy, které jsou ze zipu přebalené do EXE. Můžete je tedy spustit a ony nabídnou instalaci na obvyklé místo (C:\Program Files\PhotoFiltre...)
http://photofiltre.szm.sk/
Některé jsou přeložené do češtiny. Úsměv
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #10 kdy: 16. 01. 2007, 20:55:11 »

ja bych se chtel zeptat jestli nekdo nevite proc uz neni k sehnani plugin EXIF?
Zaznamenáno
sueva
Administrator
Jr. Member

« Odpověď #11 kdy: 17. 01. 2007, 20:23:39 »

myslím, že dělal nějaké chyby Smutek
Zaznamenáno
Radek
Newbie
*

« Odpověď #12 kdy: 17. 01. 2007, 21:40:17 »

aha, ja ho totiz mam porad nekde ulozen, starsi verzi a zatm funguje
Zaznamenáno
Dušan
Newbie
*

« Odpověď #13 kdy: 29. 01. 2007, 21:29:09 »

Nevíte ke bych sehnal funkční plugin EXIF/IPTC, nemůžu ho nikde sehnat. Dík Smutek
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #14 kdy: 13. 02. 2007, 17:17:35 »

jak nainstaluju pluginy?pls
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #15 kdy: 13. 02. 2007, 19:04:54 »

Asi nejlépe sám Smích
O pár příspěvků výš je všechno. Kde to selhalo?
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #16 kdy: 14. 02. 2007, 09:55:29 »

Já vím,že je to směšné ale jsem fakt úplný začátečník.když si stáhnu Curl na adrese výše uvedené tak uložit do : Co???? Prosím co tam napíšu?
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #17 kdy: 14. 02. 2007, 10:38:29 »

Tohle není o PF, ale o ovládání PC. Vřele doporučuji jakoukoli knihu o základech práce na počítači. Asi by bylo dobré nejdříve se naučit kopírovat soubory a vůbec práci v Průzkumníkovi - ale tohle už je mimo toto fórum.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #18 kdy: 14. 02. 2007, 16:51:48 »

Jsem už stará a Photofiltre mi nainsatloval vnuk(jezdí 2x do roka)moc mě to baví ale mám holt smůlu. Omlouvám se Vám že jsem obtěžovala. Díky za Váš čas.V průzkumníkovi jsem program našla ale nevím jenom co zadat při ukládání. No nic děkuji pěkně a mějte se.
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #19 kdy: 15. 02. 2007, 10:52:57 »

Citace
Původně zaslal: Anonymous
Jsem už stará a Photofiltre mi nainsatloval vnuk(jezdí 2x do roka)moc mě to baví ale mám holt smůlu. Omlouvám se Vám že jsem obtěžovala. Díky za Váš čas.V průzkumníkovi jsem program našla ale nevím jenom co zadat při ukládání. No nic děkuji pěkně a mějte se.

myslím,že na začátek se musí učit každý,a věk v tomhle případě opravdu není překážka.Já přišla poprvé do styku s pc v 35letech,a jako nouze naučila Dalibora housti,tak mně naučila orientovat se v pc.Nápověda k PhotoFiltre j tak úžasně srozumitelná,jednotlivé kroky není problém sledovat,proč se na ni nesoustředíš,anonyme?Je tam skutečně všechno,včetně instalace pluginů do pc.Zkus si ji OPRAVDU přečíst.Nelze bohužel nalít vědomosti trychtýřem,člověk se musí pokusit a zkoušet to dokud se mu nezadaří

[Upravil dne 15-2-2007   Skupca]
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #20 kdy: 15. 02. 2007, 11:12:48 »

To není o obtěžování, ale pokud chci na počítači používat jakýkoliv program je nutné znát alespoň základy práce s PC. A kopírování souborů mezi ně patří. Pokud pomůže rada, že soubory označím, nakopírují a na určeném místo vložím, bylo mi ctí. Oboje lze přes pravé tlačítko myši nebo klávesovými zkratkami nebo přes menu Úpravy v průzkumníkovi. Pokud to nepomohlo, chce to knihu nebo někoho vedle sebe.

Ale není nutné kvůli tomu zanevřít na PF, stejný problém se dřív nebo později objeví u každého programu nebo vůbec při obsluze počítače.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: