Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)Masky
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Masky  (Přečteno 3359 krát)
Aveniro
Newbie
*

« kdy: 24. 11. 2006, 08:32:09 »

Ahoj, jsem tu nová a v začátcích a  opět k maskám. Ty ve formátu jpg se opravdu po uložení nezobrazují. (možná dělám něco špatně) Ale je zajímavé, že pokud jsem měla program v angličtině, zobrazovali se uplně všechny formáty. Tak by mě zajímalo, jak to mám udělat, aby se mi zobrazovali i v české verzi.
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 24. 11. 2006, 11:03:07 »

Masky jsou ve PhotoFiltre uloženy ve formátu GIF.
Zaznamenáno
SuE
Full Member

« Odpověď #2 kdy: 24. 11. 2006, 13:48:41 »

mohou být v jakémkoli formátu
 když rozklikneš otevřít masku, tak dole si zvol "všechny obrázky", pravděpodobně tam máš filtr jen na některý druh obrázků
Zaznamenáno
Aveniro
Newbie
*

« Odpověď #3 kdy: 24. 11. 2006, 15:27:23 »

Je mi to opravdu trapné, ale filtr mám zvolen na všechny obrázky. Podotýkým, že v anglické verzi mi to jde, zrovna jsem to opět zkusila. Tak v čempak bude ten zakopanej pes?
Zaznamenáno
sueva
Administrator
Jr. Member

« Odpověď #4 kdy: 24. 11. 2006, 17:27:59 »

vidíš je tam, když tam najedeš třeba průzkumníkem? do toho adresáře masks? zkus si ověřit ještě cestu nebo zkus se proklikat do jakéhokoli adresáře, kde máš jpg ...
kdysi jsem takhle nad čímsi čučela a ono se mi to ukládalo úplně jinde, než jsem si myslela, že to je :karate:
Zaznamenáno
Aveniro
Newbie
*

« Odpověď #5 kdy: 25. 11. 2006, 07:45:39 »

Takže, jsem na to přišla. Haha. Totiž, když jsem pracovala v český verzi, tak jsem si otevírala masky, který jsem si uložila na anglickou verzi, aniž bych o tom věděla. No, nemám mít dva programy, takže jsem smazala tu zkušební anglickou. A propos, není doufám ta česká taky trial? Jinak díky moc za rady. Pomohla´s  mi suevo. Ještě ke stránce, mám tady u každého z vás červenej křížek, to by asi být nemělo.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: