Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Jen tak « Pokec «  (Moderátor: Jitkara)nePhotofiltracké téma
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: nePhotofiltracké téma  (Přečteno 6915 krát)
nor.man
Full Member

« kdy: 05. 12. 2006, 11:53:19 »

Ahoj, tak mě napadlo:eureka:...co posloucháte za hudbu při vaší tvorbě? Nebo máte radši při práci klid?

Já byl nadávno na koncertě Kryštofů v Ostravě a tam vystupovala jako host skupina Peha...ta mě tak okouzlila, že ji teď poslouchám pořád dokola...Smích

A co vy?
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 05. 12. 2006, 21:57:10 »

Abych pravdu řekl, tak většinou radio - Evropu 2. A když CD tak v poslední době Evanescence (všechna alba), Dogu, Pehu, starou v reedici vydanou desku Progres 2 - Mauglí. . .  Je toho strašně moc. Hudba je v mém životě na úrovni mé milované fotografie. :cool:
Zaznamenáno
Ludek
Hero Member

« Odpověď #2 kdy: 05. 12. 2006, 22:34:25 »

Katka Knechtová - Peha bola aj v TN,trocha som ich tam "cvakol" http://www.fotoalbum.sk/album/tatino/sportovy+areal-Juh-Trencin/          neviem prečo to neberie plus a ďalej,ale treba nakopírovať celý link do prehliadača ,aj s lomítkom za Trencin,tak to zobrazí.
Jedine čo neznesiem,je rap.

[Upravil dne 5-12-2006   Ludek]

[Upravil dne 5-12-2006   Ludek]
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 07. 07. 2007, 10:16:12 »

Smích Peha je výýýýborná,ale teď jsem měla v uších novej Kabát,a úplně čerstvě novýho Kollera a nový Linkin Park....ty jsou dočista nový,takže neojetý...Smích poslouchám vcelku všechno poslouchatelný,z rádií upřednostňuju City Radio(hrajou 80.léta,takže pro mně Vyplazuji jazyk),pak Radio Beat,neboť jsem postižena nejvíc tímto směrem,a v tomhle duchu hraje i Rock Zone...občas Evropa 2....tedy když tam nehrají hiphop...ten nemusím...
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #4 kdy: 08. 07. 2007, 13:04:13 »

Tak rádio Beat? Jo, jo to já tak ráda :bounc:, ale nejvíc poslouchám internetová rádia - na takovém dr.dk ji si vyberu podle chuti, na last.fm zrovan tak a www.smoothjazz.com je skvělé, když chci klidnou kulisu.
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #5 kdy: 21. 07. 2007, 12:45:15 »

Jitkara:no já se někde dočetla o rádiích,na kterých si sestavíš toplist skladeb,který lahodí tvému uchu,a oni ti pak sami rozšíří obzory,protože ti vyberou to,co by se ti taky mohlo líbit...neslyšela jsi o tom?
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #6 kdy: 25. 08. 2007, 14:37:59 »

:bounc: mám radooooooost,nejnovější přírůstek do boltců jsou všechna alba Metalliky,jsem nadšenááááá,včera jsem ten 2GB balík stáhla...Smích a už si ucpávám sluchovody...:frog:
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #7 kdy: 25. 08. 2007, 15:39:32 »

Teď jsem si teprve přečetla předcházející otázku - Last.fm se zove to rádio Mrknutí
Zaznamenáno
rizoto
Newbie
*

276 251 240
« Odpověď #8 kdy: 02. 12. 2007, 11:44:48 »

Mno ja vacsinou pocuvam daco rockoveho, alebo dajake stare hitovky:cool: najcastejsie aj tak to nalepsie- teda Incubus. vyborna hudba  v ktorej najdem vzdy to co hladam. odporucam:bounc:
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: