Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Jen tak « Pokec «  (Moderátor: Jitkara)PF studio
Anketa
Otázka: Budete kupovat komerční Photofiltre-studio?
Ano, koupím si Photofiltre-studio - 0 (0%)
Ne, stačí mi free Photofiltre - 12 (100%)
Celkem hlasů: 12

Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: PF studio  (Přečteno 9515 krát)
SuE
Full Member

« kdy: 16. 05. 2005, 19:35:27 »

Jakjste si možná všimli, přeložila jsem prezentační stránku komerční verze  -  
photofiltre-studio

Zajímalo by mě, kolik  zdejších návštěvníků si plánuje PF koupit - tedy nakolik se mu věnovat.
Zatím asi budu spíše slídit po návodech na klasické Photofiltre. V plánu je tvorba tlačítek a knoflíků pro web a tak různě :cool:

Hlasujte prosím v anktě nahoře nad příspěvkem, díky

[Upravil dne 16-5-2005   SuE]
Zaznamenáno
Milan
Newbie
*

« Odpověď #1 kdy: 17. 05. 2005, 20:00:43 »

Zkoušel jsem ho pokud to má neznalost jazyka dovolila,a myslím že je to zatím zbytečné pokud jsem ještě plně navyužil všech možností free Photofiltre.Zatím mám furt co objevovat z jeho možností.Anavíc existují stejné programy a jsou free.
                                                                           Milan
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #2 kdy: 22. 03. 2006, 16:51:38 »

PF studio asi nebude pro mně...vrstvy jsou něco nad moje chápání...ale kdyby naše úžasně šikovná šéfová přeložila zase nějaký tutoriály,třeba bych se nechala zlákat...Mrknutí
Zaznamenáno
sampa
Sr. Member

« Odpověď #3 kdy: 12. 05. 2006, 21:34:38 »

Já mám i tuto verzi, mám vlastně obě, něco dělám v PF, ale kdo si zvykne na používání vrstev nebo třeba na vybarvování obrázků pomocí mazání gumou a další funkce, které v PF scházejí, tak se už bez toho neobejde.Mrknutí;)práce s vrstvami jsou velmi jednoduché, vlastně tvoříš obrázky jako když si skládáš sendvič.
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #4 kdy: 12. 05. 2006, 21:47:55 »

Tak vám nevím. Do placené verze za cca 30Eu bych určitě nešel. Free je zatím v pohodě a na vážnější práci je tu přece jenom nepřekonatelný Photoshop (tím nijak nechci snižovat kvalitu PhotoFiltre). Jasně, je dražší, ale třeba verze PhotoShop Element je zdarma. A je v ní vše, co normální kreslič potřebuje k ukojení svých představ.
A připomínka ke komentáři Sampy - tvůj popis práce s vrstvami je  velmi zjednodušen, tak bych popsal tak 10% práce s vrstvou.
Ale stále zůstávám přívržencem PhotoFiltre, protože tu potkávám super lidi a to není zrovna málo.
Zaznamenáno
sampa
Sr. Member

« Odpověď #5 kdy: 12. 05. 2006, 22:29:54 »

Já jen píši o vrstvách jako je vidím já, na mou práci to stačí, nejsem grafik nebo nepracuji profesionálně s Photoshopem, takže i těch 10% mi stačí, jak říkáš.
To moje vysvětlení bylo pro předcházející dotaz- citace: vrstvy jsou něco nad moje chápání.jsemráda, když se tu podělíme o zkušenosti a něci se přiučíme. Já ráda.
Zaznamenáno
Ludek
Hero Member

« Odpověď #6 kdy: 09. 07. 2007, 21:26:02 »

prikladám kópiu o možnosti ako kúpiť Studio

Jo  vím: Koupit program můžete přes softwarový obchod "Stahuj.cz", když poprosíte internetovým formulářem o zprostředkování koupě potřebného počtu licencí a platbu v Kč na český účet  Cena 1 licence "PhotoFiltre Studio" je něco málo přes 1.000,-- Kč (i s DPH). Sama jsem takto licenci kupovala, v obchodě SW byli vstřícní  tímto jim děkuji! a platba je snazší než přes systém "Share*IT!" Přijde Vám pak na mejl jméno na které je program zaregistrován a příslušný key (neboli heslo) k programu (full verzi čili plné verzi programu).
Zaznamenáno
Jana
Hero Member

« Odpověď #7 kdy: 11. 07. 2007, 09:46:32 »

pro MAW je prosím Photoshop-Element v češtině a kde bych ho mohla získat. Děkuji.
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #8 kdy: 11. 07. 2007, 10:28:11 »

To Jana:
mám obavu, že Element je jen anglicky (česky jsem ho nepotkal). Nevím, zda se dá nějak normálně stáhnout, ona totiž firma Adobe ve všem vidí problém. Dodávají ho k některým hardwarovým zařízením (scanery, některé druhy tiskáren apod.) Pokud se opravdu chcete pustit do hloubek počítačové grafiky a nechcete vynaložït velké množství finančních prostředků, tak doporučuji k vyzkoušení GIMP. Je to v podstatě to stejné co Photoshop, jen zdarma. Stáhnete si ho na www.gimp.cz nebo na www.stahuj.cz

Maw :cool:
Zaznamenáno
Jana
Hero Member

« Odpověď #9 kdy: 11. 07. 2007, 12:17:27 »

Děkuju Vám moc. Hrozně mě to baví a už je to bohužel moje jediná radost. Snažím se o makro a další věci. Nemám bohužel kde věci konfontovat takže dělám do šuplíku. Program vyzkouším a ještě jednou díky.
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #10 kdy: 11. 07. 2007, 12:59:04 »

To Jana: jediná radost? To je většinou jen subjektivní dojem. Někdy i jen to že vyšlo slunce a je nový den je obrovská radost. A věřte mi, že vím o čem mluvím. A dělat do šuplíku? No to už vůbec ne. Chlubte se svojí prací. Je to ve výtvarnu potřeba.

Maw  :cool:
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #11 kdy: 21. 07. 2007, 12:50:15 »

To Maw: pohladil jsi mně po duši...
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: