Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)ohraničení obrázku
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: ohraničení obrázku  (Přečteno 4302 krát)
Terezka
Newbie
*

« kdy: 30. 09. 2006, 17:28:14 »

Jak se dělá, když si chci ohraničit obrázek, abych snim mohla dělat "prolínání obrázků":drool:
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #1 kdy: 30. 09. 2006, 20:05:15 »

Veškerá ohraničení děláš nástrojem Výběr.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #2 kdy: 13. 02. 2007, 13:47:43 »

Ve výběru ohraničení nemám mohla by ste to vysvětlit prosím
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 13. 02. 2007, 14:02:19 »

Každé výběr ohraničuje část obrázku nebo ne :embar: ?
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #4 kdy: 14. 02. 2007, 11:20:43 »

Úsměv trpělivosti,tvoje jméno je Jitkara...
Zaznamenáno

Pravidelně k nalezení jsem zde Úsměv https://www.facebook.com/martina.s.kolarova
Anonymous
Host
« Odpověď #5 kdy: 14. 02. 2007, 15:56:31 »

Mě by to tedy taky zajímalo jak ohraničit obrázek prosím. Jinak mi nejde prolínání obrázků. Prosím,prosím. Děkuji
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #6 kdy: 14. 02. 2007, 19:59:12 »

Myslím, že hlavní problém tazatelů je naprostá počítačová negramotnost. Proto doporučuji všem:
1) naučte se ovládat svoji výpočetní techniku
2) pročítejte si fóra na různých webových stránkách
3) nemíchejte několik grafických editorů - naučte se ovládat jeden a potom druhý.
4) začít bez znalostí pracovat třeba ve PhotoShopu je ještě větší blbost než zalesnit Saharu . . .
5) k programu Photofiltre bylo napsáno snad vše. A pro svoji jednoduchost  je doporučován i školním dětem pro výuku práce s počítačem

Maw :cool:
Zaznamenáno
Ludek
Hero Member

« Odpověď #7 kdy: 14. 02. 2007, 23:25:49 »

Pre začiatočníkov:
1.nesmiete chcieť všetko hneď.
2.prečítajte si najskôr sekcie "užitečnosti a zdroje" a "problémy".Tam sa dozviete ovela viac ,ako keď sa budete pýtať na nejaký postup.Pretože takto sa dozviete len jeden postup a za pár dní pribudne ďalší  a ďalší problém. V tychto sekciách nájdete nielen to čo potrebujete.
Viac trpezlivosti...
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #8 kdy: 15. 02. 2007, 10:36:46 »

Maw: naprostý souhlas...měla jsem půl roku v kompu Photoshop,a jediný co jsem dokázala bylo oříznout obrázek... :cool: teprve když jsem se naučila v PhotoFiltre,tak jsem zjistila,že se v tom Photoshopu TROCHU líp orientuju...a taky jsem zjistila,že čím víc grafických udělátek,tím větší chaos v hlavě...:flame: Tímto chci naznačit,že PhotoFiltre a jeho nápověda je to nejlepší,co mně mohlo co se týká grafických programů potkat...
Zaznamenáno

Pravidelně k nalezení jsem zde Úsměv https://www.facebook.com/martina.s.kolarova
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: