Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)Photo-Brush
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Photo-Brush  (Přečteno 25261 krát)
Anonymous
Host
« Odpověď #25 kdy: 17. 11. 2007, 19:47:03 »

ja vas milujuuuu diiiiky moc taky uz mi cestina funguje :-D
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #26 kdy: 30. 03. 2008, 20:52:44 »

Ahoj...mám problém...nevím jak udělat záhlaví na blog...já vím že je to všude po netu ale já to nepochipila...prosím pomoc!:embar:Šok
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #27 kdy: 31. 03. 2008, 07:30:47 »

Nejspíš to potřebuje obrázek:P. Ale nejdřív to chce vědět, kde blog provozuješ. Podle toho zjistíš jeho rozměry, pak si ho podle vlastního vkusu uděláš a někde v administraci webu ho nahraješ.

PS. Jinak čti nadpisy příspěvků - toto vlákno je věnované češtině v programu PF!!
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #28 kdy: 03. 05. 2008, 16:38:51 »

Stáhla sem si PF a aji TranslationCZ ale složka je zazipovaná.Nevím jak to tam mám dát.A ani žádný adresář jsem nenašla.:(Prosím o odpověď
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #29 kdy: 03. 05. 2008, 19:18:25 »

Zazipovanou složku rozbalíš nějakým samorozbalovačem (ZIP, RAR, 7ZIP apod). Instalace programu a čeština tu byla popisována asi 155x, tak si projde fórum.

Maw  :cool:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #30 kdy: 24. 06. 2008, 19:17:52 »

mam problem do fotofiltru jsem dala cestinu ale porad tam mam nejakou francouzstinu ale v programu files nemam nejake EN tak nevim diky za radu
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #31 kdy: 24. 06. 2008, 19:29:40 »

diky uz jsem na to prisla dekuju mocinky mco
Zaznamenáno
blami
Newbie
*

« Odpověď #32 kdy: 19. 09. 2008, 10:21:12 »

Citace
Původně zaslal: Anonymous
ahoj...prosimprosim potrebuju poradit jak dat do prograu photofiltre dat cestinu....dik moc:embar:

Komu nejde spustit čeština!!! jakmile so stáhnete češtinu do c:program files/ photofiltre/plugin a přesto má pořád v programu jinou řeč, musí si otevít normálně tento počítač, céčko, program files, photofiltre, plugin a tam si zkopírovat translation CS, vrátit se krok zpátky do photofiltre, vyhodit translation EN do koše a vložit translation CS. TZačne okamžitě mluvit česky.
Zaznamenáno
blami
Newbie
*

« Odpověď #33 kdy: 19. 09. 2008, 10:22:19 »

Citace
Původně zaslal: Maw
Zazipovanou složku rozbalíš nějakým samorozbalovačem (ZIP, RAR, 7ZIP apod). Instalace programu a čeština tu byla popisována asi 155x, tak si projde fórum.

Maw  :cool:
Komu nejde spustit čeština!!! jakmile so stáhnete češtinu do c:program files/ photofiltre/plugin a přesto má pořád v programu jinou řeč, musí si otevít normálně tento počítač, céčko, program files, photofiltre, plugin a tam si zkopírovat translation CS, vrátit se krok zpátky do photofiltre, vyhodit translation EN do koše a vložit translation CS. TZačne okamžitě mluvit česky.
Zaznamenáno
blami
Newbie
*

« Odpověď #34 kdy: 19. 09. 2008, 10:23:50 »

Citace
diky uz jsem na to prisla dekuju mocinky mco
Jakmile si stáhnete češtinu do c:program files/ photofiltre/plugin a přesto má pořád v programu jinou řeč, musí se otevřít normálně tento počítač, céčko, program files, photofiltre, plugin a tam si zkopírovat translation CS, vrátit se krok zpátky do photofiltre, vyhodit translation EN do koše a vložit translation CS. Začne okamžitě mluvit česky.
Zaznamenáno
blami
Newbie
*

« Odpověď #35 kdy: 19. 09. 2008, 10:32:29 »

Citace
ahoj...prosimprosim potrebuju poradit jak dat do prograu photofiltre dat cestinu....dik moc:embar:
Jakmile si stáhnete češtinu do c:program files/ photofiltre/plugin a přesto má pořád v programu jinou řeč, musí se otevřít normálně tento počítač, céčko, program files, photofiltre, plugin a tam si zkopírovat translation CS, vrátit se krok zpátky do photofiltre, vyhodit translation EN do koše a vložit translation CS. Začne okamžitě mluvit česky.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na: