Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)Registrace...no prostě HELP
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Registrace...no prostě HELP  (Přečteno 4839 krát)
Anonymous
Host
« kdy: 06. 05. 2007, 06:26:06 »

Ahojík!
Mám problém. Kámoška mi jednou poslala PhotoFiltre Studio přes ICQ....fungovalo to výborně jenže já to pak omylem smazala Smutek.....Ted mi to teda poslala znovu jenže když otevřu ukáže se mi nějáký Varování a Registrace a přes to mě to nechce pustit dovnitř:( Prosím pomožte
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 06. 05. 2007, 12:32:47 »

Předpokládám, že to bylo Studio. Tak to máš asi smůlu. Normálně funguje jen 30 dní (placený soft) a pak chce registraci a vložení klíče. Cena programu je pro jednu licenci asi 25E. Ale v česku se zatím neprodává. Takže buď si nainstaluj Photofiltre v jeho free verzi. A pokud potřebuješ používat vrstvy a tak zkus jiný soft.

Maw  :cool:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #2 kdy: 06. 05. 2007, 12:54:41 »

Ok díky za odpověd:embar:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #3 kdy: 06. 05. 2007, 14:37:41 »

Já vlastně ten PhotoFiltre mám jen na colorizaci...A ten normální PhotoFitre nekolorizuje tak dobře jako to studio dá se to studio někde stáhnout zadáča? Bo něco podobnýho?
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #4 kdy: 06. 05. 2007, 17:06:02 »

Nevím jak to jinak vysvětlit: Takže ještě jednou - PhotoFiltre Studio je klasický komerční program, tedy placený ! ! !  Takže žádné zadarmo se nekoná. PhotoFiltre (ne Studio) je free program. Ten můžeš používat bez omezení. Pokud by ti ale chyběla třeba práce ve vrstvách (já se bez nich neobejdu) tak tady jsou i další programy:
http://photofiltre.suewebik.net/forum/viewthread.php?tid=560

Maw  :cool:
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #5 kdy: 06. 05. 2007, 17:38:11 »

A nebo třeba GIMP, dále Paint.NET..... Více...  stahuj.cz
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Anonymous
Host
« Odpověď #6 kdy: 27. 01. 2008, 18:11:31 »

Citace
Původně zaslal: Anonymous
Ahojík!
Mám problém. Kámoška mi jednou poslala PhotoFiltre Studio přes ICQ....fungovalo to výborně jenže já to pak omylem smazala Smutek.....Ted mi to teda poslala znovu jenže když otevřu ukáže se mi nějáký Varování a Registrace a přes to mě to nechce pustit dovnitř:( Prosím pomožte
:flame::bounc::drool::embar:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #7 kdy: 27. 01. 2008, 18:52:02 »

Ahoj, zaskoč se podívat www.dáma.cz na diskusi Photofiltre, tam najdeš řešení na Tvůj problém, je tam popsáno jak postupovat dál, když to chce registraci, jak jsi psala a jestli jsem tomu dobře rozuměla, tak je to zdarma...
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #8 kdy: 27. 01. 2008, 19:14:18 »

1. "Obyčejný" PF je freeware a žádnou registraci nevyžaduje
2. PF Studio je placený program a k němu je třeba registrace, registrační číslo bys dostala po zaplacení

Ty odkazy na vedou na cracky, ty jsou pravda taky zadarmo, ale přece jenom to není košér :flame:
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: