Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Galerie «  (Moderátor: Jitkara)Skrytá tvář bolesti
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Skrytá tvář bolesti  (Přečteno 4353 krát)
zdenekh
Full Member

« kdy: 11. 05. 2009, 20:47:37 »

Zdarec. Již dlouhý čas utekl od chvíle, co poslední písmenka vypadly z mé klávesnice na toto forum. Od té doby jsem jen okem popatřil na vaše výtvory, ale slova zůstávala nevypsána. No, ani nebylo dílka, které bych sem dal. Takže jsem se stal jen němým pozorovatelem zdejšího tvořivého dění. Ale časy se mění a tuhle mě lehce osvítilo a přišel nápad. A tak jsem ho vypustil ven a kam jinam s hotovým dílkem než sem, na místo tomu určené, že.

Nápad to byl jen letmý a po nějakém tom hraní vypadlo menší dílečko o tom, co asi každý z nás dobře zná. O tvářích, jež za svou krásou mnohdy skrývají netušené...

* skryta_tvar.jpg (95.27 KB, 953x594 - prohlédnuto 813 krát.)
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
zdenekh
Full Member

« Odpověď #1 kdy: 11. 05. 2009, 20:51:15 »

A když už jsem sem vnikl, tak se ještě zdržím. Chystám se časem vytáhnout něco ze šuplete, co se mi tam nějaký čas nedodělané válí a snad to dokopnu. A bude-li v mé hlavě rozsvíceno a osvíceno, tak snad i něco nového sem časem přihodím. Jinak se zase vrátím do jiných sfér, kde se pohybuju poslední měsíce, ale o tom ještě v jiném tématu... Tak dobré nápady a tvůrčí zápal přeji všem...
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Maryla
Sr. Member

« Odpověď #2 kdy: 12. 05. 2009, 18:57:47 »

mně se na první pohled zda, že ten pohled je trochu moc optimisticky. Ale zase občas je člověk schopný přeze všechny tragické okolnosti nasadit optimisickou masku, takže proč ne.
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #3 kdy: 12. 05. 2009, 20:50:31 »

No právě, někdy to, co je v nás, umě schováváme za masku smíchu a radosti...
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: