Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Galerie «  (Moderátor: Jitkara)A ještě jedna
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: A ještě jedna  (Přečteno 5899 krát)
zdenekh
Full Member

« kdy: 15. 05. 2007, 23:35:03 »

Ahoj...... Tak jsem se dostal do lehce tvůrčího stavu a dělal jsem si nějaký ilustrace k jedný mojí starý hororový povídce (z doby, kdy jsem je ještě psal). Povídku sem dávat nebudu, ale aspoň obrázky sem dám....... K dispozici vaší zdrcující kritice:D

* okno3t (2).jpg (44.86 KB - staženo 587 krát.)
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
zdenekh
Full Member

« Odpověď #1 kdy: 15. 05. 2007, 23:37:44 »

Tak tu je druhej ze dvou kousků........... Ono je vůbec úspěch, že jsem něco "tvůrčího" stvořil, většinou používám photofiltre hlavně k tvorbě nějaký tý webový grafiky......... Ale aspoň zase jednou jen takový hraní si bez stresu.......... Tak zdarec.........

* oko (2).jpg (57.63 KB - staženo 533 krát.)
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #2 kdy: 16. 05. 2007, 09:00:52 »

to není špatný Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Maryla
Sr. Member

« Odpověď #3 kdy: 16. 05. 2007, 11:00:26 »

Dobrý:D
Kdyby k tomu nebyl úvod, že je to k hororu, tak to první bych si myslela, že je k nějaké akčňarně:P
(do teď jsem si nebyla jistá, jestli je normální vlastnopočitačově si dělat ilustrace k povídkám, tak to jsem ráda, že nejsem sama:P, ale k takovým ilustracím se asi nikdy nedopracuju:( )
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #4 kdy: 16. 05. 2007, 12:27:24 »

Neboj, je to normální, je to aspoň nějakej zdroj inspirace;)
A hlavně nevěš hlavu. Já když tu vždycky vidím věci od Jitkary nebo Mawa, tak taky občas jen valim bulvy... Hraj si a zkoušej a ono se to jednou zlomí a sama budeš překvapená, cože jsi to najednou vytvořila;):bounc:
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #5 kdy: 16. 05. 2007, 17:03:25 »

To Zdenekh: Jo mě se tyto tvé ilustrace líbí.

Maw   :cool:
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #6 kdy: 16. 05. 2007, 22:04:04 »

nooooo,dobrý,už si představuju povídku...Úsměv ani nevím,která se mi líbí víc...
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #7 kdy: 17. 05. 2007, 11:55:54 »

To all: Díky..........:bounc:
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
zdenekh
Full Member

« Odpověď #8 kdy: 11. 05. 2009, 20:57:37 »

Tak když už jsem to v jiném tématu naťukl o jiných sférach, kde jsem se pohyboval, tak jsem v uplynulých měsících se věnoval jedné mé radosti, a i když mi to stávkující technika dost zdržela, nakonec jsem to dotáhl do úspěšného konce. A proč to píšu sem? Protože se tohohle tématu jedna ze sfér dotýká více než výrazně a tak tu přihodím odkázek na onu povídku, ke které byly výše uvedené ilustrace stvořeny: http://zdenek.hulbach.cz/view.php?nazevclanku=vecernicek-c-3-sazka&cisloclanku=2008080055&rstema=17.
A zároveň to berte i jako pozvání, budete-li samozřejmě chtít, na Kovářovu kobylu, kteroužto jsem vypustil ze své stáje: http://zdenek.hulbach.cz
Tak a to je tedy asi tak vše, co jsem ještě chtěl  Mrknutí
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: