Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Užitečnosti a zdroje «  (Moderátor: Jitkara)Free fotky
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Free fotky  (Přečteno 10739 krát)
zdenekh
Full Member

« kdy: 26. 05. 2007, 14:06:56 »

Na http://www.pdphoto.org/ jsou různé fotky většinou pro soukromé účely k volnému užití. Je třeba si přečíst licenci u jednotlivých fotek.... Některé jsou horší, některé jsou lepší....... Třeba je využijete k nějaké tvorbě..........Mrknutí
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Skupca
Hero Member

« Odpověď #1 kdy: 27. 05. 2007, 09:54:25 »

to vypadá výborně....až na drobnost:kdybych uměla lépěji aj,možná bych těm podmínkám i rozuměla...Smích nemůžeš mi aspoň částečně naznačit (česky) čím použití podmiňujou?
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #2 kdy: 27. 05. 2007, 10:21:50 »

Tak v podstatě se tam můžeš setkat s dvěma druhy licencí, aspoň na víc jsem tam nenarazil..........

License: This image is public domain. You may use this image for any purpose, including commercial. If you do use it, please consider linking back to this site.

Tento obrázek je veřejné vlastnictví. Můžete ho použít pro všechny účely, včetně komerčních. Pokud ho použijete, prosím uveďte zpětný odkaz na tuto stránku.

License: Not public domain, private use - You may use this picture for personal use, but there are restrictions on publishing or commercial uses.

Není veřejné vlastnictví, pouze soukromé použití. Obrázek můžete použít pouze pro soukromé účely, ale je omezen pro zveřejnění nebo komerční použití.

Zkrátka tam kde je to první, si s tím můžeš dělat prakticky co chceš, jen je třeba uvádět, kde jsi ho stáhla. To druhé jsou zpravidla fotky z nějakých institucí, např. muzea nebo Sea worldu a můžeš si ho doma použít jak chceš, ale zveřejňovat bys ho neměla. Ale pokud nám tu jenom ukážeš, co si s tím provedla, tak bych v tom neviděl problém.  Pokud tam ještě najdeš nějakou jinou licenci, tak dej vědět, doplním to sem...........
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Skupca
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 27. 05. 2007, 10:25:40 »

to zdenekh:no ty jsi zlatej diamantovej...Úsměv takže jsem si to nevyložila špatně...i s mou chabou anglinou.btw čím dál víc zjišťuju,ža bych se měla dokopat aspoň k nějakým základům...když on nějak furt není čas...:embar: díky moc...
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #4 kdy: 27. 05. 2007, 13:05:50 »

Není zač....... Anglina se na netu šikne....... Taky nejvíc jsem se naučil právě na netu snahou porozumět nějakým stránkám a práci s programy, jež na mě nemluvily česky. A taky pokusama o překlady anglických písniček...... Základy ze školy byly opravdu chabé, díky angličtinářce, kterou jsem poněkud nesnášel a bojkotoval. Nebýt "nekalých tahákových praktik", tak jsem asi rupnul a nedostal se ani k maturitě.........:embar:
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
zdenekh
Full Member

« Odpověď #5 kdy: 22. 08. 2007, 19:09:43 »

No tak přidám ještě jeden odkaz: www.freefoto.com. Ale kdo hledá, najde určitě i další.........
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #6 kdy: 22. 08. 2007, 19:14:28 »

Tento server používám asi nejvíc. Pokud stahuji něco z českých free webů tak pošlu E-mail autorovi   ( pokud je uveden ), že jsem jeho výtvor použil. Považuji to za slušnost. U cizích webů jsem to kdysi také dělal, ale odezva byla téměř nulová.

Maw    :cool:
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #7 kdy: 22. 08. 2007, 19:32:57 »

Mám pár odkazů různých typů - dávám je na adresu
http://wiki.jitkara.net/index.php?n=Main.Fotky
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #8 kdy: 22. 08. 2007, 19:36:06 »

hezky,Jitkara...doufám že tam chvilku vydrží,protože to než projdu...Mrknutí zakládám do oblíbených,díky..
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #9 kdy: 22. 08. 2007, 19:39:01 »

to Skupca: taky tam najdeš fonty http://wiki.jitkara.net/index.php?n=Main.Fonty a další
jenom doufám, že to bude všechno fungovat, nějakou dobu jsem to neaktualizovala Úsměv
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #10 kdy: 22. 08. 2007, 19:41:11 »

Hergot, já jsem si tu tvoji wikinu ještě nedal do záložek? A to už jsi tady o ní informovala. Šup tam s tím.........
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Skupca
Hero Member

« Odpověď #11 kdy: 22. 08. 2007, 19:54:22 »

:bounc: ty jsi celá šikovnááááááá!!!!! já taky dumala,že bych si mohla takhle "zveřejnit" oblíbené,už se mi párkrát stalo,že mi zkolaboval lišák,a pak jsem měla oblíbené tam...no...však víš kde...Smích veselá jsem z toho tedy nebyla,člověk si všechno nepamatuje...dobrej nápad,budu k tobě chodit na vokuky....díky moc...Úsměv
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #12 kdy: 22. 08. 2007, 19:57:01 »

Pokud se ti nechce dělat web, zkus http://del.icio.us - zaregistruješ se a pak už to tam jenom sypeš, v Firefoxu si přidáš na lištu odkaz a když jsi na stránce, kterou chceš zaznamenat, jenom klepneš, vepíšeš klíčová slova jedeš ...
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #13 kdy: 22. 08. 2007, 20:10:31 »

Skupca: Pokud ti sežral firefox při pádu záložky, tak dobré je rozšíření Bookmark Backup, které ti je zazálohuje a můžeš si i vybrat úplně oddělené místo, kam s nimi. Najdeš tady.
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Skupca
Hero Member

« Odpověď #14 kdy: 22. 08. 2007, 20:50:18 »

to Jitkara:super,díky za tip,kouknu na to v dohledný době...Mrknutí
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #15 kdy: 22. 08. 2007, 20:53:49 »

to zdenekh: no už se mi to párkrát stalo,ale nejhorší bylo že jsem před formátem neuměla zálohovat bookmark,takže jsem přišla fakt skoro o všechno...Smutek teď už jsem to konečně objevila,zjistila jsem že když jsem online tak je nevidím?! divný...ale offline jsem je našla s přehledem,takže vždycky jednou za měsíc zálohuju záložky Úsměv a posílám si to na mail...:eureka: na to rozšíření jsem taky koukala,možná to zkusím...Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: