Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)vyřezávání fotek a slepování obrázků
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: vyřezávání fotek a slepování obrázků  (Přečteno 4785 krát)
Anonymous
Host
« kdy: 22. 07. 2007, 20:10:58 »

Mám hrozný problém, dělám podle postupu vyřezávání  slepování obrázků, dostala jsem se až k bodu C3, ale nemůžu dát vložit jinak - mám to šedivé, prosím mohl by mi někdo pomoci a prosím nějak polopatě už mi ztoho jde hlava kolem Míša
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #1 kdy: 22. 07. 2007, 22:51:21 »

a máš ten obrázek ve schránce?tzn dala jsi kopírovat?občas se mi taky stane že zapomenu a pak se divím...Úsměv
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #2 kdy: 22. 07. 2007, 23:03:49 »

Ahojky, dala jsem kopírovat, ale mám černé jen vložit jako nový obrázek, jinak je vše šedivé, Míša
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 23. 07. 2007, 18:02:55 »

koukla jsem na to,pravděpodobně obrázek do kterého to chceš vložit je ve formátu .gif.Ulož si ho jako JPG,a pak by to mělo fungovat :eureka:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #4 kdy: 23. 07. 2007, 22:46:15 »

Citace
Původně zaslal: Skupca
koukla jsem na to,pravděpodobně obrázek do kterého to chceš vložit je ve formátu .gif.Ulož si ho jako JPG,a pak by to mělo fungovat :eureka:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #5 kdy: 23. 07. 2007, 22:47:35 »

Přesně tak, oba orázky musíš mit ve stejném formátu JPG, pak můžeš laborovat
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #6 kdy: 29. 07. 2007, 16:38:33 »

Ahojte lidi,
chtěla bych se zeptat jak bych mohla udělat záhlaví na blog teby tát tam více obrázků... pokud budete vědět tag napište na veruse.j@seznam.cz
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #7 kdy: 29. 07. 2007, 17:24:47 »

Záhlaví na blog si klidně udělat můžeš. Skládat víc obrázků taky nebude problém. Photofiltre to zvládá docela dobře. Ovšem bez předchozích znalostí programu se s tím nepopereš. Takže moje doporučení zní : přečti si diskuse, pracuj v programu a postupně se dobereš i k tomu, že si sama uděláš nějaké záhlaví. Jednoduchý návod stejně neexistuje. A na závěr jen maličkost - na E-mail ti tady nikdo asi reagovat nebude. Vše je veřejné a lidé se učí z chyb ostatních.

Přeji ti mnoho úspěchů
Maw   :cool:
Zaznamenáno
Naiobi
Newbie
*

« Odpověď #8 kdy: 09. 03. 2008, 17:18:54 »

Ahojky chtela bych se zeptat na to slepovani obrazku poprvy¨se mi to povedlo, ale po druhy kdyz sem to chtela udelat tak ten novy obrazek se mi prilepil k tem dvema predchozim... co sti ? jak se jich mam zbavit aby se mi k tomu uz neprilepovali dalsi ? Pokud budete vedet budu rada kdyz mi poradi na mail pet666@seznam.cz moc díky
Zaznamenáno
Naiobi
Newbie
*

« Odpověď #9 kdy: 09. 03. 2008, 17:19:30 »

juj pardon ten mail je pet6666@seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: