Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)photo filtre
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: photo filtre  (Přečteno 4812 krát)
Anonymous
Host
« kdy: 09. 08. 2007, 13:13:41 »

chci se zeptat jak dostat do photot filtru češtinu vím že už jste to tady jendou psali ale já jsem to z toho trchu víc nepochopila:-)....kde najdu adresář photot filtru a když to chci stáhnout kde to mám uložit??....předem díky moc!!
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #1 kdy: 09. 08. 2007, 13:24:13 »

Téma na češtinu už tu je, je zbytečné zadávat nové. A když si ho přečteš ještě jednou, tak zjistíš, že odpovědi na tvé otázky tam už jsou uvedené. Tak hurá do toho....Mrknutí
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #2 kdy: 09. 08. 2007, 13:41:16 »

Ptáš se na věci, které s programem nesouvisí. Ty jsou spojené s obsluhou PC samotného. Moje rada je jednoduchá: nauč se ovládat tvé PC (do toho patří i práce v průzkumníku a instalace programů) a až to budeš umět, začni tvořit výtvarku v PC. Počítač je jen nástroj a pokud ho nebudeš ovládat, tak nic kloudného v počítačové výtvarce stejně nestvoříš.

Maw   :cool:
Zaznamenáno
janoutova.j
Newbie
*

« Odpověď #3 kdy: 13. 08. 2007, 13:49:28 »

ahoj dneska jsem poprvé na této stránce chtěla jsem si stáhnou-plugins-Arithmetic a Diffusion B&W...ale nejde mi to stáhnout..tak sem vás chtěla poprosit jestli byste mi to neposlaly na e-mail..a etě něco..pošlete mi k tomu etě náký plugins..ty nejdůležitěkší abych mohla tvořit to co máte na stránkách??díky..můj e-mail janoutova.j@seznam.cz..díky
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #4 kdy: 13. 08. 2007, 15:40:36 »

Na mail je zbytečné něco posílat, vše jde stáhnout přímo z webu. Třeba tady a pravé tlačítko myši a Uložit jako, ale to určitě umíš.
Pak je dobré pročíst fórum, je to tu všechno několikrát. :frog:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #5 kdy: 07. 10. 2007, 15:09:10 »

ahojky, hctěla bych pochválit jak PF 9 - mám ho a je super... Smích no teda jelikoš se musím spokojit s PF neboť mi v mě neznámého důvodu nejde Photoshop :flame: no ale chtěla jsem poděkovat na odkazy na brushe :-) wouw to se teď budou dělat wally :embar:Smích:cool:
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: