Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)3D efekt
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: 3D efekt  (Přečteno 4625 krát)
Anonymous
Host
« kdy: 18. 08. 2007, 19:22:11 »

Ahoj, jsem začátečnice v PF. Občas mě to chytne a něco vytvořim (vánoční přání atp.), ale nic složitýho. Teď jsem narazila na problém - potřebuju vytvořit 3D filmový pás fotek na svatební oznámení. Filmový pás fotek mám, potřebovala bych ho jen "zkroutit" a nějak natočit, aby nebyl jen tak obyč rovnej. Doufám, že jsem se dobře vyjádřila. Poradí někdo? Mrknutí Předem díky ..
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 18. 08. 2007, 19:32:21 »

Mám obavu, že tento program ti problém  asi nevyřeší. Jasně, šlo by to obejít tím, že by jsi si našla nějakou masku , kde by byl tebou požadovaný pokroucený film a do políček by jsi nasázela fotky. Ale to není to nejlepší. 3D grafika je už docela mazec. To nejde naučit za týden....

Maw   :cool:
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #2 kdy: 18. 08. 2007, 20:39:17 »

Pokud nechceš opravdu něco vychytanýho, tak nějaké jednodušší pokroucení a natažení se dá udělat kombinací filtry-deformace-vír a perspektiva nebo místo víru použít plugin Deformation (viz. http://photofiltre.free.fr/). A něco by se možná ještě dalo, když dáš ten pás do výběru a pak úpravy-transformace. Můžeš si s tím pohrát, ale žádné zázraky, jako třeba nějaké výraznější kudrlinky, opravdu čekat nemůžeš.
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Anonymous
Host
« Odpověď #3 kdy: 18. 08. 2007, 21:03:12 »

Tak jsem se aspoň zkusila zeptat, nicméně děkuju za obě odpovědi, určitě si s tim zkusim pohrát. Trošku deformovat jsem to zkoušela, tak to zkusim ještě jinak metodou pokus-omyl.
Ještě jednou dík.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #4 kdy: 24. 06. 2008, 22:02:08 »

Ja by som potrebovala nieco jak je hore akoze taky ramcek
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #5 kdy: 25. 06. 2008, 07:21:12 »

Vyřešíš přes Photomasque.