Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Galerie «  (Moderátor: Jitkara)Belgie
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Belgie  (Přečteno 3681 krát)
vyzel
Full Member

« kdy: 23. 08. 2007, 12:00:39 »

Zdravím všechny přítomné. Ač nikomu můj včerejší obrázek nestál za zmínku, nedám pokoj a vkládám ještě jeden.
Hezký den.

* Matine a Jerome.jpg (59.5 KB - staženo 376 krát.)
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #1 kdy: 23. 08. 2007, 13:19:43 »

No nemůžeš se divit. Z mého fotografického hlediska by tvoje fotografie bez úprav měly ráz reportážní fotografie a nějakou duši. Ovšem po tvých úpravách tuto přidanou hodnotu nemají.

Maw   :cool:
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #2 kdy: 23. 08. 2007, 13:35:33 »

Nediv se, že se něco neokomentuje hned. Tebe napadá okamžitá reakce vždycky? Mrknutí
Obsah fotografii úpravy hodně utlumily, kdyby nebyly přes postavy bylo by to asi lepší.
Zaznamenáno
vyzel
Full Member

« Odpověď #3 kdy: 23. 08. 2007, 17:04:48 »

Dík za reakci.
 Jak jsem předeslal, jsem ve focení i ve PF začátečník a stále se v tom plácám. Oceňuji proto každé vaše hodnocení a rady. Beru si to k srdci. Ty vaše výtvory se mi velmi líbí...no musím na sobě zapracovat. Zatím nashle a zítra zkusím zase něco jiného.
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #4 kdy: 23. 08. 2007, 18:44:44 »

Můžeš sem zkusit dát třeba tuto fotografii bez úprav a uvidíme, co s ní kdo udělá :embar:
Zaznamenáno
vyzel
Full Member

« Odpověď #5 kdy: 24. 08. 2007, 14:30:09 »

Dík za odpověď.
Fotku vložím po neděli. Dnes k ní nemám přístup, ale vložím jinou.
Nashle.
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #6 kdy: 24. 08. 2007, 14:56:18 »

Smutek nezlob se,ale když prostě k něčemu nemám co povědět,tak nic neříkám... nebýt tvé poznámky o tom,že se ti na první pokus nikdo neozval,tak bych na tohle asi taky nereagovala...fotka možná dobrá,ale úpravy ji moc nevylepšily...no...ale neházej flintu fdo žita,taky jsem se v tom v začátcích plácala a někdy se plácám dodnes...Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Pravidelně k nalezení jsem zde Úsměv https://www.facebook.com/martina.s.kolarova
vyzel
Full Member

« Odpověď #7 kdy: 28. 08. 2007, 11:04:48 »

Dík za odpověď. Jako začátečník ocením každou radu i kritiku. Z něčím se hodiny trápím a výsledek je většinou bídný, že se ani neodvážím to vložit do galerie. Zdravím vyzel.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: