Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Galerie «  (Moderátor: Jitkara)no ale ten druhý
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: no ale ten druhý  (Přečteno 5638 krát)
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« kdy: 17. 09. 2007, 19:36:15 »

http://bedna13.sblog.cz

[Upravil dne 17-9-2007   bedna13]
Zaznamenáno
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« Odpověď #1 kdy: 17. 09. 2007, 20:06:56 »

Zaznamenáno
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« Odpověď #2 kdy: 17. 09. 2007, 20:08:56 »

Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #3 kdy: 17. 09. 2007, 20:24:05 »

Velmi mi to připomíná scrapbook o to opravdu nemohu. Bohužel, něčeho podobného je plný internet.

Vyjadřuji svůj názor

Maw    :cool:
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #4 kdy: 17. 09. 2007, 21:21:17 »

Dalo ti to spoustu práce a pracovala jsi pečlivě, ale víc to zhodnotit nemůžu. Smutek
Zaznamenáno
Jana
Hero Member

« Odpověď #5 kdy: 18. 09. 2007, 10:16:39 »

Na prvním obrázku mi vadí to písmo a na druhém je toho moc :-)))
Zaznamenáno
Ludek
Hero Member

« Odpověď #6 kdy: 18. 09. 2007, 15:11:48 »

si viem predstaviť v izbe na dlžku celej steny."možno to písmo by som vynechal":eureka:
Zaznamenáno
zdenekh
Full Member

« Odpověď #7 kdy: 18. 09. 2007, 18:20:34 »

Já podobnému stylu trochu ironicky říkám "blog-art". A když vidím některé ty přebarvené a blikající a někdy i na pozadí hrající "blogy"............ Uf, to je na mě, přiznám se, až moc........... Proto ani tyto obrázky nejsou pro mě a nechávám je těm, kterým se líbí............
Zaznamenáno

===============
>- Nazdar Zdenek -<
===============
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #8 kdy: 18. 09. 2007, 18:44:20 »

Můžeš zkusit dát své obrázky na franc. fórum, je tam mnohem víc autorů tohoto stylu Smích
Zaznamenáno
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« Odpověď #9 kdy: 18. 09. 2007, 19:27:29 »

Citace
Původně zaslal: Maw
Velmi mi to připomíná scrapbook o to opravdu nemohu. Bohužel, něčeho podobného je plný internet.

Vyjadřuji svůj názor

Maw    :cool:

Jen jsem vám všem chtěla popřát krásný den;)já osobně bych si takové obrázky nepověsila na zeď,nejsem žádná umělkyně a v žádném případě expert či odborník na fotografie.sem začátečník s fotofiltre a ještě netuším zcela co všechno se dá dělat v tomto programu.Mám pocit že Maw uznává jen svůj styl a jiný pohled absolutně zavrhne.   PS:Picaso také nějak začínal Smích no ne,tím se nechci přirovnávat k Picasovy ,jen si hraji s barvami Smích
Zaznamenáno
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« Odpověď #10 kdy: 18. 09. 2007, 19:50:30 »

Citace
Původně zaslal: Jitkara
Můžeš zkusit dát své obrázky na franc. fórum, je tam mnohem víc autorů tohoto stylu Smích

potřebovala bych přesnější adresu díky;)
Zaznamenáno
nor.man
Full Member

« Odpověď #11 kdy: 18. 09. 2007, 20:09:22 »

Bedna13
no ne,tím se nechci přirovnávat k Picasovy ,jen si hraji s barvami....schválně, najdeš tam tu chybu??

francouzské fórum: http://forum.photofiltre.com/
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #12 kdy: 18. 09. 2007, 20:24:45 »

To Bedna13: v žádném případě se nechci nikoho dotknout. Každý nějak začíná. Ale pořád si myslím, že začínat kýčem, kterého je plný internet opravdu není dobrý začátek. Řekni mi odpovědně, co tě naučí "blikající andělíčci"? Obdivuji lidi, co si hledají vlastní styl (např. Jana). Jejich obrázek nemusí být dokonalý, ale je tam vidět tu duši.  Jsem víc fotograf, grafiku dělám jen tak pro radost, nebo když připravuji nějakou práci nebo prezentaci. A už tu jednou někde psala Jitkara, že se tu potkalo dost lidí se společným pohledem na výtvarku. A že si dělám svůj styl? Ale to je jenom správně.
Tak jestli jsi připravena ukázat, že chceš opravdu tvořit, ne jen kopírovat jsme tady a rádi ti pomůžeme.

Maw  :cool:

[Upravil dne 18-9-2007   Maw]
Zaznamenáno
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« Odpověď #13 kdy: 18. 09. 2007, 20:31:03 »

To nor.man :no jistě asi Picaso;)
Zaznamenáno
nor.man
Full Member

« Odpověď #14 kdy: 18. 09. 2007, 20:31:52 »

Citace
Původně zaslal: bedna13
To nor.man :no jistě asi Picaso;)

šikulka:)
Zaznamenáno
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« Odpověď #15 kdy: 18. 09. 2007, 20:41:40 »

Citace
Původně zaslal: Maw
To Bedna13: v žádném případě se nechci nikoho dotknout. Každý nějak začíná. Ale pořád si myslím, že začínat kýčem, kterého je plný internet opravdu není dobrý začátek. Řekni mi odpovědně, co tě naučí "blikající andělíčci"? Obdivuji lidi, co si hledají vlastní styl (např. Jana). Jejich obrázek nemusí být dokonalý, ale je tam vidět tu duši.  Jsem víc fotograf, grafiku dělám jen tak pro radost, nebo když připravuji nějakou práci nebo prezentaci. A už tu jednou někde psala Jitkara, že se tu potkalo dost lidí se společným pohledem na výtvarku. A že si dělám svůj styl? Ale to je jenom správně.
Tak jestli jsi připravena ukázat, že chceš opravdu tvořit, ne jen kopírovat jsme tady a rádi ti pomůžeme.

Maw  :cool:

[Upravil dne 18-9-2007   Maw]

například tento obrázek je pro mne nádherný,a připadám si jak ve snu.NENÍ TO MOJE DÍLO,ale ještě sem tu blikajícího andílka nedala to je první a poslední,pokud najdu svou vlastní fotku tak jí sem možná dám pokud bude stát za to ale budu se snažit.Mrknutí
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #16 kdy: 18. 09. 2007, 21:08:23 »

To je ten rozdílný pohled na věc, tobě se asi nelíbí naše "dark" věci a já zase těžce snáším tohle. Každému se holt líbí něco jiného.
A když tu svá dílka ukazujeme, tak musíme počítat s tím, že se taky líbit nemusí. Každá kritika nás nutí k zamyšlení a posouvá dál, i když třeba bolí. Smutek  A na druhou stranu, když se k obrázku nikdo nevyjádří, tak má autor pocit snad ještě horší.  
Ještě nás nezatracuj a zkoušej to dál, zkoušej různé styly a určitě najdeš ten svůj Smích

[Upravil dne 18-9-2007   Jitkara]
Zaznamenáno
bedna13
Newbie
*

ne ano ne
« Odpověď #17 kdy: 18. 09. 2007, 21:29:45 »

Citace
Původně zaslal: Jitkara
To je ten rozdílný pohled na věc, tobě se asi nelíbí naše "dark" věci a já zase těžce snáším tohle. Každému se holt líbí něco jiného.
A když tu svá dílka ukazujeme, tak musíme počítat s tím, že se taky líbit nemusí. Každá kritika nás nutí k zamyšlení a posouvá dál, i když třeba bolí. Smutek  A na druhou stranu, když se k obrázku nikdo nevyjádří, tak má autor pocit snad ještě horší.  
Ještě nás nezatracuj a zkoušej to dál, zkoušej různé styly a určitě najdeš ten svůj Smích

[Upravil dne 18-9-2007   Jitkara]

Ale já sem ni kde neřekla že se mi vaše dílka nelíbí;)
Jen se necítím bíti ta pravá na to abych tady něco komentovala a rozebírala nemám zkušenosti ani někdy netuším co jsou některá slovíčka v angličtině,když tu začnete psát o stylu a co a jak je špatně a jak by to udělal ten či onen.oceňuji to že dokážete poradit;),proto jsem se zaregistrovala abych se naučila pracovat s photofiltre:D
Zaznamenáno
Maryla
Sr. Member

« Odpověď #18 kdy: 19. 09. 2007, 10:09:23 »

nebudu se vyjadřovat ke stylu, protože tomu nerozumím;) jen bych měla technickou připomínku k druhému obrázku, ten rámek by myslím nekusel te postavě přecházet přez hlavu, chudinku z toho musí bolet hlava;) takže bych navrhla ten ráměk výš nebo úplně pryč.
Zaznamenáno
Skupca
Hero Member

« Odpověď #19 kdy: 19. 09. 2007, 11:59:47 »

Úsměv už se tu zase "styluje"???musím říct,že já když jsem vlezla prvně na net,a nějakou dobu potom,tak jsem byla úplně stejně okouzlená animovanými gify...myslím,že z toho člověk "vyroste",aspoň mně se to stalo...Netvrdím,že jsem se o podobná zvěrstva taky nepokoušela,asi si tím musí projít každý,jako dětskými nemocemi...Smích myslím že je to součást hledání sebe sama v tom výtvarném slova smyslu.Já osobně se tedy ještě pořád hledám,někdy ujedu tam a někdy úplně jinam...hodně to záleží na průvodní náladě při "tvoření"(viz cesta do pekla od Jitkary,taky ovlivněno náladou...Mrknutí) Když to Bedna 13 zatím okouzluje,tak je to asi pro ni vpořádku,ona taky propluje a dostane se dál,asi to ani jinak nejde.Spíš mi u toho když už jsem se tak rozepsala vadí technické věci,jako třeba nepoměr stran vložených obrázků(při zmenšování se musí přidržet shift a měnit velikost potáhnutím za růžek,aby se zachoval poměr stran),prostřední rámeček zasahuje do vloženého obrázku a tak...a taky si myslím,že o tohle autorce jde,vychytat technické blechy...noooooo,jak tak koukám,to jsem se zase uvedla...:embar:Smích
Zaznamenáno
Jitkara
Global Moderator
Hero Member

« Odpověď #20 kdy: 19. 09. 2007, 15:03:40 »

to Skupca: myslím, že jsi to napsala z nás všech nejlíp a nejrozumněji :embar:

[Upravil dne 19-9-2007   Jitkara]
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: