Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Jen tak « Pokec «  (Moderátor: Jitkara)Niečo o niekom
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Niečo o niekom  (Přečteno 4713 krát)
rizoto
Newbie
*

276 251 240
« kdy: 12. 12. 2007, 17:19:00 »

hello,
tak mna napadlo, co keby sme sa viacej ,,zblizili", lebo fakt je, ze citam kadejake prispevky, ale neviem o vas takmer nic. Viete, ako napriklad, ja mozem o sebe napisat, ze velmi rada fotim (teda to je hadam jasne), aj som sa kvoli tomu rozhodla pre umelecku vysoku skolu kedze tento rok akurat maturujem (co som uz aj medzi casom vzdala), ale okrem toho mam rada hudbu napriklad. co taky rock?:cool: Kadejake kapelky, ale celkovo mam rada hudbu (okrem tej az prilis komercnej)....a ine veci.heh.
No ale co vy? Co robievate vo volnom case? kde pracujete/studujete? Aku mate radi zmrzlinu? Ja viem, mozno staci nazriet do profilov, ale tam niekedy nie je takmer nic, ako v tom mojom napriklad. tak podme do toho,nie? :bounc:
Zaznamenáno
rizoto
Newbie
*

276 251 240
« Odpověď #1 kdy: 15. 12. 2007, 16:11:38 »

Takze nieee?
no tak nic teda:(
Zaznamenáno
rizoto
Newbie
*

276 251 240
« Odpověď #2 kdy: 06. 01. 2008, 23:18:21 »

ooooooooooooooooo,co je len toto za forum?ech.tolke sklamanie.no vdakaaaaaaaaaa:(SmutekSmutek
Zaznamenáno
Ludek
Hero Member

« Odpověď #3 kdy: 07. 01. 2008, 00:07:00 »

Rizoto -musíš to brať tak,že nie každý všetko povie o sebe a hlavne ak má písať na tieto miesta-myslím tým všeobecne net.Viac o členoch neviem ani ja,len to čo si prečítam tu na PF.Musela by si prečítať všetko od začiatku existencie týchto stránok,ale stejne sa nedozvieš vela.
Predsa ak niekto sem napíše čokolvek o sebe,može a nemusí to byť vôbec pravda.Prečíta si to ktokolvek na svete a svoje súkromie si každý stráži.
Niekedy ak chceš niečo osobného vedieť alebo poradiť,máš tu možnosť použiť súkromné správy.
Toto nieje "pokec" a vela členov je  aj pokročilejšieho veku,takže to musíš brať ako to je.Len  -násť ročný sa vystatujú a trepú medzi sebou nezmysly,ty si potom musíš vybrať čo z toho je pravda a čo nie.Potom sa stratia a nik o nich nevie.
Napríklad ja zatial chcem dalej chodiť na PF.Keby tomu tak nebolo,napíšem čokolvek,viac sem neprídem a nemáš z toho stejne nič.Smutek
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: