Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Forum k Photofiltre « Photofiltre « Problémy «  (Moderátor: Jitkara)Dotaz - prosba
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Dotaz - prosba  (Přečteno 3510 krát)
Anonymous
Host
« kdy: 22. 01. 2008, 12:27:46 »

Zdravím všechny na tomto fóru. Při hledání fontů ke stažení zdarma jsem narazila na stránku
 www.fontcraft.com a zde se mi velmi zalíbilo písmo caligrafic. písmo "The Splendor Falls on Castle Walls " ale neovládám angličtinu ( i když vím že free je zdarma) a nějak jsem se nemohla pořád dopátrat, jestli je písmo ke stažení zdarma. Chtěla bych Vás poprosit, jestli někdo tu stránku znáte nebo jste na ni také narazili, jestli byste mi sem nenapsali zprávu - jestli je to písmo zdarma či se platí. Byla bych moc vděčná.
Děkuju a mějte se všichni fajn.
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #1 kdy: 22. 01. 2008, 12:28:57 »

Pardon, zapomněla jsem se představit - jmenuju se Sára.
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #2 kdy: 22. 01. 2008, 13:40:27 »

Ahoj Sáro,
mám obavu, že tyto fonty nejsou zdarma. V dalším textu je zmiňováno 25 liber a v registraci je volba PayPal (nejznámější platbní systém na webu). Ale nepropadej panice a podívej se na www.dafont.com. Moje zkušenost je taková, že tady jsou fonty z 90 % zdarma.

Maw  :cool:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #3 kdy: 23. 01. 2008, 18:54:52 »

Maw:
Moc Ti děkuju za odpověď a za radu, na ten www. dafont se hned podívám.  Sára.Smích
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #4 kdy: 19. 02. 2008, 21:42:59 »

Zdravím všechny, prosím o radu( musím podotknout že jsem to tady všechno neprolezl, tak nevím zda tady takový dotaz nebyl ) , potřebuju po vložení obrázku do obrázku pootočit vložený. V návodu je Výběr/transformace/ volně  ovšem mě moje verze " volně " nenabízí. Neví někdo která verze toto umí a případně kde ji stáhnout. Díky za info... W
Zaznamenáno
Maw
Pomůžu, když budu vědět.
Global Moderator
Hero Member

WWW Email
« Odpověď #5 kdy: 20. 02. 2008, 07:28:01 »

Myslím, že to umí každá verze programu. Stačí když na to co chceš po vložení transformovat klikneš pravým tlačítkem myši a v rozbalovací roletce vybereš Transformovat.

Maw   :cool:
Zaznamenáno
Anonymous
Host
« Odpověď #6 kdy: 20. 02. 2008, 23:24:52 »

super, díky moc, je to moucha jen vědět jak na to. W
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: